Jednym z najbardziej uniwersalnych dań jest pizza. Prosty placek drożdżowy podbił całą Europę i jest również lubiany przez poznaniaków. Nie może w nim zabraknąć ciągnącego się sera i aromatycznego sosu o wyrazistym, pomidorowym smaku. Ważne są też dodatki, a ich wybór jest uzależniony od indywidualnych preferencji.

Pizzeria Pomodoro jest otwarta na oczekiwania klientów, dlatego stworzyła kilkadziesiąt wersji pizzy. Są one zróżnicowane pod względem rozmiaru, ale też składników. Niektóre są ostre, w innych dominują stonowane smaki. Oferujemy warianty mięsne, z owocami morza, wegetariańskie, a także inne, mniej lub bardziej oryginalne. Wszystko więc zależy od tego, na co masz ochotę.

Pyszne jedzenie

Oferowaną przez nas pizzę możesz zamówić online lub telefonicznie. Nasz lokal znajduje się w dzielnicy Rataje. Oferujemy dowóz na  Łazarz. Wystarczy więc, że zdecydujesz się na konkretne danie, a my dostarczymy Ci pyszne, ciepłe jedzenie, które będzie dopełnieniem wieczoru z przyjaciółmi lub obiadem dla całej rodziny.

Dzięki nam najesz się do syta. Dowóz jest pewny i szybki, ponieważ zależy nam, byś prędko otrzymał to, co zamówiłeś. Gwarantujemy miłą obsługę i najlepsze ceny. Niezależnie od tego, czy zamieszkujesz Poznań, czy jesteś tu przejazdem, zachęcamy do spróbowania dań z naszej oferty. Każdego dnia gotujemy z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na liczbę zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Pizza Poznań Łazarz dowóz