Mieszkasz w Poznaniu i szukasz pysznego jedzenia na dowóz? A może jesteś tu przejazdem i masz ochotę zjeść coś ciepłego? Pizzeria Pomodoro szybko dostarczy Ci wybrane danie. Oferujemy doskonałe posiłki w najlepszych cenach. Nasz lokal znajduje się w dzielnicy Rataje, ale obsługujemy również inne dzielnice Poznania. Działamy także na osiedlu Wilda, możesz więc mieć pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie tak prędko, jak to możliwie.

Jedzenie na dowóz to doskonały pomysł, gdy nie masz czasu lub ochoty gotować. Pizza będzie idealna na spotkanie z przyjaciółmi, a aromatyczne spaghetti możesz podać rodzinie. Mamy też specjalną ofertę dla firm. Przy dużych zamówieniach można negocjować ceny i wprowadzać dodatkowe pozycje w menu. Dopytaj o szczegóły i zamów pyszny catering dla swoich pracowników!

W pracy skupiamy się przede wszystkim na smaku, który uzyskujemy dzięki najlepszym składnikom. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu posiłków, ale przede wszystkim gotujemy z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu cały czas zyskujemy nowych klientów. Dostarczamy jedzenie, które zjesz z apetytem!

Dostarczamy najlepsze jedzenie

Jeśli masz więc ochotę na pizzę, wybierz dodatki i rozmiar, a następnie złóż zamówienie online lub telefonicznie. Polecamy też kebaby i burgery. W naszym menu są również wyśmienite makarony i dania obiadowe. Niezależnie od tego, w czym gustujesz, dzięki nam najesz się do syta. Zadzwoń, jeśli masz wątpliwości. Z przyjemnością podpowiemy Ci, co wybrać i z jakich promocji skorzystać.

Jedzenie na dowóz Poznań Wilda